Dziewczyny buty ze sztucznej skóry dla dzieci, buty dla Dzieci w kropki koreański Księżniczka poprawiny puste oddychające buty wiosna jesień nowość

Dostępność:
W magazynie

Tagi: drony dostarczają, diament химар, poduszka derucci, drony 500 zł., dron xiome a3, деградировавшая brzytwa, bezzałogowy szybowiec urządzenie zrl f911, sukienki degode, dron xk q 686.

zł24.86 zł33.17
  • Rodzaj Obcasa: Mieszkanie z
  • Buty Ze Sztucznej Skóry Dla Dziewczyn: obuwie dla dziewczynek
  • Przedział Wiekowy: 12T
  • W formie: Nadaje się do wielkości, weź swój normalny rozmiar
  • Górny Materiał: PU
  • Kolor: różowy,czerwony,biały
  • Podłoga: Dziewczyny
  • Materiał Podeszwy: Krowy Mięśnie
  • dzieci dziewczęta buty księżniczka: Buty dla dzieci dla dziewczyn

[xlmodel]-[custom]-[51284]

Uwaga : drogi przyjacielu, zapraszamy do naszego sklepu, proszę, przeczytaj tę wiadomość przed zakupem dziękuję.!

1 .Jeśli jesteś rosyjskim klientem, prosimy o poinformowanie nas swoje imię i nazwisko po dokonaniu płatności, wtedy możemy wysłać towar szybciej.

2 .Przed zakupem, Jeśli nie jesteś pewien, jaki rozmiar lub inne problemy, skontaktuj się z nami, aby upewnić się, że wybrałeś odpowiedni rozmiar.Mamy nadzieję, że nasz klient będzie mógł uzyskać to, co kocha.

3 .Jeśli masz jakieś inne wymagania, prosimy zostawić nam wiadomość, a my postaramy się zrobić wszystko, aby służyć państwu^ - ^

4. Jeśli masz jakieś pytania lub nie podoba ci się produkt, prosimy o kontakt z nami, proszę nie otwierać spór, dziękuję^ - ^

5 .Co do rozmiaru, zmierz długość dziecięcej stopy cm lub cale +1 cm lub 0,03937 cala CH , wybierz odpowiedni rozmiar STANY zjednoczone, Dziękuję

6 .towar wysyłany jest w Chinach, wszystkie buty zostaną wysłane z пузырчатыми workami,bez pudełek !!!

7 .nie ma określonego czasu do wysyłania kuponów, proszę, sklep, tam będzie informacje systemowe powiadomienia, przypomnienia , dziękuję

[xlmodel]-[zdjęcia]-[0000] lista zdjęć

[xlmodel]-[custom]-[51285]

Gdy masz pakiet i ci się to podoba, proszę potwierdzić złożenie zamówienia i zostaw pozytywny komentarz z pełnymi gwiazdkami dla nas,

Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami przed opuszczeniem złą opinię, obiecujemy rozwiązać wszystkie problemy dla ciebie, dziękuję!

Napisz swoją opinię!

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars