Góra lodowa 5D pełna wiertło Diament malarstwo Haft Krzyżem Kryształ dekoracje DIY 425D

Dostępność:
W magazynie

Tagi: Skrzydło 2x1 5m, Taśma 3ds lr, 8 android ips, 72 W pracy 4szt, 2 płytki podłogowe, 4 40a litowo, 5g pokrowiec Etui, 3szt zestaw panny młodej, 8 cali przynęty.

zł31.77 zł41.23
  • Rodzaj Wzoru: sceniczny
  • Ramka: No
  • Forma: Mieszkanie
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Opakowanie Zewnętrzne: --
  • Materiał: Płótno, Diamenty, Klej
  • Rodzaj handlu hurtowego: No
  • Obszar Wklejania: Pełna
  • Ilość kolorów: --
  • Skorzystaj z: Obrazy
  • Styl: Pasterski
  • Sposób Pakowania Płótna: Zwinięty W Rurkę
  • Typ Zestawu: TAK
  • Kształt Rombu: Przez CAŁY

100% nowy i wysokiej jakości

Cechy:

1. DIY diamentowa malarstwo może pracować i uczyć się, aby zmniejszyć stres, emocjonalne regulację, aktywne myślenie, zwiększyć pewność siebie.

2. DIY diamentowa malarstwo może być używany do dekoracji prowadzony przez pokoje, uczynić życie bardziej harmonijne.

3. DIY produkcja może mieć poczucie osiągnięcia, zdolności i wytrwałość pielęgnować cierpliwość, osoby starsze i dzieci są odpowiednie.

4. proces produkcyjny jest prosta, można utworzyć krótki czas, aby zakończyć.

5. DIY painting diamond znakomicie przekazywać swoim znajomym i bliskim, aby wyrazić życzenia podziel.

6. DIY diamond draw osób w każdym wieku, może być wykonany, odkąd, w tym dzieci, członków rodziny i tak rodzina w ar m.

Etapy produkcji diament malarstwa DIY:

1. otwórz pudełko i sprawdź diament rysunek specjalnymi narzędziami.

2. wypróbuj kolor diamentu żywicy, położony w porządku kodowania.

3. rozwiń taśmowy rysunek powyżej, można zobaczyć wiele znaków zgodnych z kolorami.

4. według odpowiedniego koloru zakodowanym zacisku odpowiednie żywicy inkrustowane diamentami.

5. zasugerował, że jeden styl żywicy diamond jeden set kończy się szybciej.

6. Aby stworzyć idealne diamentową malarstwo, rysunki, zebrane razem w jednym miejscu, każdy szereg znaków nie musi pozostać застрявшими diamentami.

7. Aby wyciąć dobrą figurę na rysunkach, trzymaj uporządkowaną tablicę, zamontowany na płaszczyźnie materiału powyżej.

8. do klejenia muszą być równe w stosunku do schludnym, nie mają pęknięć.

9. po dobrej walce pozostałe przerwy przykleić na odpowiednie symbole diamentów.

OGŁOSZENIE:

Pola o szerokości około 5 cm zarezerwowane dla ramki(nie w zestawie).

To 5d diamentowa haft, bez granic.

To DIY diamentowa malarstwo,a nie kompletny obraz,trzeba zakończyć ją samodzielnie.

Nasza cała diamentowa malarstwo-to pakiet, goście potrzebują ich własna ręczna robota zakończona,zapewniamy niezbędne materiały i narzędzia,można to zrobić z rodziną lub dziećmi,po prostu cieszyć się czasem wolnym

Specyfikacja:

Nazwa Produktu: Diamentowa Malarstwo

Wzór: Góra Lodowa

Materiał: Płótno, Diamenty, Klej

Kształt Diamentu żywicy: 5D okrągły Diament żywicy

Zakończenie: niedokończony, potrzebujesz handmade

Pokój: Salon/Sypialnia/Gabinet/ Przedpokój

Cechy: DIY, мультирезка żywicy Diamond, bogaty kolor, prezenty, bez ramki

Rozmiar: app.30x40cm/11.81x15.75in (to pełna rozmiar obszaru roboczego, a rzeczywisty rozmiar obrazu jest mniejsza niż 5 cm)

Kolor: jak pokazano na zdjęciach

Ilość: 1 Zestaw

Uwaga: 1.Proszę, pozwól 0-1cm błąd ze względu na pomiar ręczny.pls upewnij się, że nie masz nic przeciwko, zanim proponujesz cenę.

2.ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Dziękuję!

Pakiet obejmuje (bez pudełka):

1 szt x haftowane tkaniny

1 szt x punktowy wiertarka uchwyt